Převzetí splátek

Dostali jste se do problémů se splácením hypotečního úvěru? 

U banky zajistíme vyčíslení zůstatku úvěru včetně veškerého příslušenství. Hradíme měsíční splátky po dobu platnosti smlouvy o zprostředkování prodeje nemovitosti. Z kupní ceny zajistíme výplatu celkové pohledávky banky přímo na její účty.

Ptejte se, poradíme Vám >

Dostali jste se do problémů se splácením půjčky? 

U subjektu, který poskytnul půjčku, zajistíme vyčíslení zůstatku včetně příslušenství. Zůstatek splatíme buď jednorázově celý, nebo hradíme měsíční splátky po dobu trvání smlouvy o zprostředkování prodeje nemovitosti. Po obdržení kupní ceny si sami zvolíte, zda úvěr jednorázově uhradíte či budete pokračovat v jeho splácení.

Ptejte se, poradíme Vám >

Exekuce a oddlužení

Jsou proti Vám vedeny exekuce? Dlužíte?

Jsou proti Vám vedeny exekuce či soudní spory, dlužíte, nezvládáte půjčky, nevíte už kudy kam? Prostřednictvím našeho právního oddělení vstoupíme do jednání s exekutory a věřiteli. Zjistíme všechna řízení, která jsou proti Vám vedena, necháme vyčíslit závazky a ty následně uhradíme. Počet exekucí nerozhoduje. 

Ptejte se, poradíme Vám >

Až 1.000.000 Kč předem

Záloha do výše až 1.000.000,- Kč je určena těm, kteří má zájem získat část kupní ceny nemovitosti dříve, než se zrealizuje samotný prodej (převod členských práv a povinností). Poskytnutá záloha není úročena, ani zatížena žádným poplatkem za její vyřízení. Záloha bývá obvykle splatná ve lhůtě 3 měsíců od jejího poskytnutí.

Ptejte se, poradíme Vám >

Přímý odkup

Tato služba je určena klientům, kteří potřebují získat finanční prostředky za prodej jejich nemovitosti (členského podílu v družstvu) v rámci několika dní.

Ptejte se, poradíme Vám >