Kdo jsme

Informace

Nepožadujeme žádné poplatky za sjednání půjčky či úvěru. Naše služby jsou ve většině případů bez jakéhokoliv poplatku. Jediným ziskem je provize za následný prodej nemovitosti.

Tato služba je provozována společností OMEGA REALITY s.r.o. Bližší informace naleznete zde

Za doporučení získejte provizi 20.000,-Kč

Téměř každý se svým způsobem zajímá o trh s nemovitostmi. Pro mnohé je koníčkem sledovat inzerci v realitních časopisech nebo na internetových serverech.  Pravděpodobně i Vy znáte někoho ze svého okolí, kdo prodává či pronajímá svoji nemovitost. Zhodnoťte své znalosti či informace a doporučte nás jako firmu, která obchod zajistí. Získáte tak odměnu ve výši 3.000,- (pronájem nemovitosti), 10.000,- (prodej nemovitosti) a 20.000,- (výplata zálohy, oddlužení a převzetí splátek úvěru).
V případě opakovaného doporučení (dlouhodobé spolupráce) a v některých specifických případech lze provizi až zdvojnásobit.

Neváhejte a vydělávejte peníze z pohodlí svého domova.

Jaké nemovitosti jsou vhodné pro doporučení?

Jsou to byty, rodinné domy, pozemky, rekreační objekty, nebytové prostory v Praze a ve Středočeském kraji. Je-li nemovitost umístěna v atraktivní lokalitě (vyhledávané letní a zimní rekreační oblasti), tak vzdálenost od Prahy nehraje roli, neboť rozhoduje zejména atraktivita nemovitosti.

Kdo může získat odměnu za doporučení?

Každý občan, který dovršil 15 let věku, a svoji prokazatelnou aktivitou (doporučením) byl nápomocen (prokazatelně zajistil) k získání nemovitosti do nabídky OMEGA REALITY a daný obchod byl realizován včetně kompletního finančního vypořádání. Tato forma spolupráce je vhodná i pro matky na mateřské dovolené, studenty či seniory

Jaké služby nabízíme?

Zajištujeme klasické zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitostí. 

Oproti většině realitních kanceláří však nabízíme též přímý odkup nemovitosti, úhradu exekucí a dluhů, rychlou výplatu zálohy do výše až 1.000.000,- Kč. U pronájmů nemovitostí poskytujeme roční záruku za vyhledaného nájemce. 

Jaké služby od nás můžete očekávat?

Špičkovou inzerci v časopisech Grand reality, Real City a na internetových serverech. Samozřejmostí je kompletní, kvalitní realitní a právní servis. Na náklady společnosti jde ověření podpisů, advokátní úschova finančních prostředků, příprava všech smluvních právních dokumentů, zpracování daňového přiznání k dani z převodu, znaleckého posudku (u OV) a převod energetických médií. 

Jak začít?

Spojte se s námi telefonicky na čísle 603 234 235 nebo prostřednictvím e-mailu info@koneczadluzeni.cz. Uveďte Vaše jméno, GSM kontakt a informace týkající se doporučené osoby či nemovitosti. 

Kdy obdržím odměnu?

Bezprostředně po podpisu smluv (kupní smlouva, dohoda o převodu či smlouva o nájmu).